Варочна поверхня Hotpoint-Ariston TD 640 S CH IX

Варочна поверхня Hotpoint-Ariston TD 640 S CH IX фото 1

Склокерамічне покриття робочої зони варильної поверхні у вишуканому кольорі зробить Hotpoint-Ariston TD 640 S CH IX прикрасою Вашої кухні, а кругла форма чавунної решітки, встановленої окремо над кожною конфоркою, додасть стилю і оригінальності, створюючи тим самим чудовий настрій для господині і її гостей.

Механічне управління газовими конфорками забезпечить необхідну простоту, зрозумілість і надійність в експлуатації. Чотири конфорки мають нестандартне розташування, що дозволить максимально раціонально використовувати всю робочу поверхню і зручно розставляти каструлі. Для безпечної експлуатації в Hotpoint-Ariston TD 640 S CH IX передбачений газ-контроль конфорок, а для зручного підпалу – електропідпал кожної конфорки.

Склокераміка ударстійка і не вимагає спеціального догляду. Окремо варто відзначити, що загартоване скло виглядає дуже стильно і вишукано. Для очищення Вам не потрібно виймати конфорки і прибирати забруднення. Все, що потрібно, це протерти поверхню вологою бавовняною тканиною. Є ще один плюс варильних панелей з цього матеріалу. Також можна використовувати спеціальні засоби, які не тільки допоможуть очистити поверхню від забруднень, але і додадуть поверхні додаткового блиску.

грн. 4 828

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Всього конфорок 4
Тип поверхні газова
Управління механічне

Функції, особливості

Автопідпал так
Діаметр і потужність конфорок 1.65 кВт, 1.65 кВт, 1 кВт, 3 кВт
Додаткові характеристики газконтроль
Матеріал держателів емаль, метал
Колір шампань

Габарити та гарантія

Розміри 60 х 51 см
Гарантія, міс 12