Праска VITEK VT-1201 BN

Праска VITEK VT-1201 BN фото 1
Праска VITEK VT-1201 BN фото 2
  • Праска VITEK VT-1201 BN фото 1
  • Праска VITEK VT-1201 BN фото 2

VITEK - побутова техніка і електроніка, що поєднує новітні технології в області конструювання і виробництва, європейську якість і надійність з унікальним дизайном, власним упізнаваним стилем та вигідною ціною. Техніка VITEK завоювала широке визнання серед споживачів як в Україні, так і в країнах СНД.

Праска VITEK VT-1201 BN в стильному дизайні і коричневому кольорі. Він зручно лягає в руку, дозволяючи міцно утримувати його як при горизонтальній роботі, так і при вертикальній. Кнопки включення функцій розташовані в передпальцевій зоні, що зручно для роботи. Прямо під ручкою знаходиться регулятор нагрівання. Саме він дасть можливість вибрати потужність роботи пристрою під певну тканину. Мережевий шнур встановлений на шарнірній основі, завдяки чому він не зламається від перегинання. Підошва забезпечує м'яке і плавне прасування, не залишаючи жодного шансу пом'ятостям.

Характеристики
Праска з потужністю 2200 вт. Є парова система. Сила подачі пари 35 г/хв, сила парового удару – 140 г/хв. Є можливість вертикального відпарювання. Захист від накипу, система самоочищення дозволить зберегти цілісність апарату. Також присутня система «крапля стоп». Крім того, праска обладнана системою розбризкування. Невелика вага пристрою та його габарити дозволять користуватися ним довгий час і зберігати в будь-якому зручному місці. Також він підійде для роботи вдома або в ательє магазині одягу.

грн. 524

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип з парою
Потужність 2200 Вт

Функції, особливості

Вертикальне відпарювання є
Захист від накипу є
Особливості Суха прасування розбризкування
Підошва Ceramic Ultra Care
Паровий удар 140 г / хв
Постійна подача пари 35 г / хв
Резервуар для води 280 мл
Система "капля-стоп" є
Система самоочищення є
Колір коричневий