Праска TEFAL FV2545

Праска TEFAL FV2545 фото 1

Праска з парозволожувачем Tefal FV 3930 стане відмінним помічником по будинку і полегшить повсякденне життя господині. У ньому є все для зручної і швидкої прасування одягу та білизни. Праска оснащений підошвою зі спеціальної розжареної емалі (Durilium), яка забезпечує легке ковзання по тканині, а особлива структура підошви з паровими отворами робить прасування приємним і легким заняттям.Завдяки вузькій верхній частині і жолоб для гудзиків вам буде зручно гладити манжети сорочки, місця біля гудзиків або кишені. Автонастройка пара залежно від температурного режиму дозволить розгладити тканини будь-якого типу дбайливо і якісно. Система "крапля-стоп" допоможе відпарювати навіть тонкі делікатні тканини при невисокій температурі нагріву праски.

Праска TEFAL FV3930 оснащена захистом від накипу Anti Scale System, функцією самоочищення і противапняним стрижнем, що сприяє тривалій і надійній роботі пристрою. З метою безпеки праска має систему автоматичного відключення. Конструкція корпусу праски TEFAL FV3930 досить зручна, він має комфортну ручку, стійку основу і широкий отвір для затоки води. Шарнірне кріплення шнура запобігає його сплутування і робить прасування зручною в різних напрямках.

грн. 735

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип з парою
Потужність 2300 Вт

Функції, особливості

Автовідключення є
Вертикальне відпарювання є
Захист від накипу є
Особливості Захист від накипу Anti Scale System противапняний стрижень Широкий отвір для затоки Ергономічна кнопка спрею під ручкою праски Автонастройка пара в залежності від обраного температурного режиму Жолобок для гудзиків Висока стійкість праски комфортна ручка
Підошва Durilium
Паровий удар 130 г / хв
Постійна подача пари 40 г / хв
Резервуар для води 270 мл
Система "капля-стоп" є
Система самоочищення є
Колір фіолетовий \ білий