Праска TEFAL FV 3962

Праска TEFAL FV 3962 фото 1
Праска TEFAL FV 3962 фото 2
  • Праска TEFAL FV 3962 фото 1
  • Праска TEFAL FV 3962 фото 2

Нова праска з постійною подачею пара TEFAL FV 3910 допоможе вам гладити швидко і комфортно. Праска оснащена антипригарною підошвою Durilium, яка забезпечує легке і м'яке ковзання по будь-якій тканині незалежно від її типу.

Особлива структура підошви з зручно розташованими паровими каналами робить прасування приємним і легким процесом. Завдяки звуженою верхній частині і жолоб для гудзиків вам буде зручно гладити місця біля гудзиків, манжети або кишені. Праска TEFAL FV 3910 має функцію постійної подачі пари з регулюванням, може гладити і опрарівать білизна в вертикальному положенні, а для більш ефективного разлажіванія речей здатний створювати паровий удар в 110 г / хв. Протикапельна система допоможе відпарювати навіть тонкі делікатні тканини при невисокій температурі нагріву праски.

Праска TEFAL FV 3910 оснащена захистом від накипу Anti Scale System і функцією самоочищення, що сприяє тривалій і надійній роботі пристрою. Конструкція корпусу праски досить зручна, вона має комфортну ручку, стійку основу і широкий отвір для затоки води. Шарнірне кріплення шнура запобігає його сплутування.

грн. 1 090

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип з парою
Потужність 2200 Вт

Функції, особливості

Автовідключення немає
Вертикальне відпарювання є
Захист від накипу є
Комплектація інструкція
Особливості Інтегрований захист від накипу Anti Scale System противапняний стрижень Широкий отвір для затоки Ергономічна кнопка спрею під ручкою праски Система Easycord (шнур не мне тканину) Автонастройка пара в залежності від обраного температурного режиму Жолобок для гудзиків Висока стійкість праски завдяки широкій п'яті
Підошва Durilium
Паровий удар 110 г / хв
Постійна подача пари 35 г / хв
Резервуар для води 270 мл
Система "капля-стоп" є
Система самоочищення є
Колір білий / блакитний