Праска BRAUN TS330C

Праска BRAUN TS330C фото 1

Парова праска Braun TS 330C надасть вам можливість швидко привести в порядок навіть самий зім'ятий одяг. З нею ви відкриєте для себе секрет бездоганного прасування і більше не будете витрачати надто багато часу на цю процедуру.

Паровий удар дозволяє впоратися з заломами будь-якої складності, як на звичайному бавовняному, так і на самому делікатному матеріалі, наприклад, шовку. Функція вертикального відпарювання дозволить швидко привести в порядок одяг і штори без традиційного прасування. Праска Braun TS 330C дає можливість користувачеві регулювати постійну подачу пари від максимального значення 25 г/хв до повного відключення.

Завдяки шару керамічного напилення підошва парової праски Braun TS 330C відрізняється високою міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень. Легке ковзання праски по тканині забезпечить якісний результат, а антипригарне покриття захистить делікатні тканини від псування.

Парова праска Braun TS 330C, ціна якої приємно здивує своєю демократичністю, гарантує простоту і комфорт експлуатації завдяки наявності: системи антинакипу, що значно продовжує термін служби виробу; ергономічній ручці відкритої форми з кнопками управління, що дозволяє проводити маніпуляції однією рукою; температурному регулятору, що дає можливість виставляти потрібні параметри для кожного виду тканини; протикрапельному захисту, що оберігає від витікання води у ході прасування при низькій температурі; мережевого шнура, що обертається на 360 º і ховається в спеціальний відсік. Привабливий зовнішній вигляд і доступна ціна доповнюють перелік переваг даної моделі.

грн. 800

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип з парою
Потужність 2000 Вт

Функції, особливості

Автовідключення немає
Вага в упаковці 1,3 кг
Вертикальне відпарювання є
Довжина шнура 2 м
Захист від накипу є
Особливості Регульована подача пари розбризкувач води відкрита ручка
Підошва керамічна (Ceramic)
Паровий удар 110 г / хв
Постійна подача пари 30 г / хв
Резервуар для води 280 мл
Система "капля-стоп" є
Система самоочищення є
Колір зелений / білий

Габарити та гарантія

Габарити 14x24x12 см
Габарити в упаковці 12,1x15,7x28,5 см
Вага 1,1 кг