Пароварка VITEK VT-1559

Пароварка VITEK VT-1559 фото 1

Пароварка VITEK BT VT-1559 стане чудовим доповненням вашої кухні. У цій пароварці ви можете приготувати будь-які страви з збереженням всіх корисних властивостей вихідних інгредієнтів. За рахунок того, що три чаші пароварки є знімними, ви можете легко доглядати за кожною з них. За процесом приготування страв ви можете спостерігати через прозорий матеріал корпуса, попередньо встановивши потрібний час готування. Якщо вода в пароварці википає, у цьому випадку через спеціальний отвір ви без праці дольете воду без відключення пристрою. З даної пароваркою приготування улюблених страв - задоволення!

Модельний ряд пароварок VITEK пропонує якісну техніку для інтенсивного використання. В асортименті присутні як моделі, які відрізняються механічним керуванням і мінімальним набором опцій, так і високотехнологічні моделі з великою кількістю корисних функцій. Таймер відключення, відключення при нестачі води, автоматичне приготування страв, різні програми приготування їжі та багато іншого - все це ви можете оцінити під час роботи з цими пристроями.

Всі пароварки VITEK практичні в експлуатації. У них ви можете приготувати абсолютно будь-які продукти - від овочів до м'ясних страв. Деякі моделі дозволяють готувати навіть крупи завдяки наявності спеціальної чаші. Перевага таких моделей в тому, що в них ви можете приготувати різні продукти одночасно без змішання запахів.

грн. 524

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип управління механічний
Потужність 755-900 Вт

Функції, особливості

Кількість чаш 3 шт
Матеріал корпусу пластик
Напруга 220-240 Вт
Об'єм чаші н.д.
Об'єм чаші для круп 1.2 л
Особливості включення без води, індикатор включення живлення, індикатор рівня води
Таймер з підсвічуванням, на 60 хв. зі звуковою індикацією
Частота 50/60 Гц
Чаша для круп так
Колір білий + чорний