Кавомолка SCARLETT SC-4245 black

Кавомолка SCARLETT SC-4245 black фото 1
Ротаційна кавомолка SCARLETT SC-4245 black не тільки функціональна, але повністю безпечна. Вона не включиться поки відсутній або нещільно закрита кришка . Фіксатор розташований як на корпусі, так і на кришці і нагадують невеликі пластикові виступи.За допомогою кришки і цих виступів і виконується процес управління приладом . Наявність автоматичного блокування роботи кавомолки в разі перегріву мотора допоможе уникнути виходу приладу з ладу.

Особливості кавомолки SCARLETT SC-4245 black: потужність 130 Вт ; місткість 40 грам; функція автоблокування ; іІмпульсний режим; відділення для зберігання шнура; знімний контейнер для кави; ніж і контейнер з нержавіючої сталі; прозора кришка. Кава - це задоволення, і багато хто готовий на все, щоб створити досконалий напій. Адже справжній ароматний кави можна зварити тільки з свіжезмелених зерен.


грн. 402

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип електрична
Потужність 130 Вт

Функції, особливості

Місткість 40 грам
Матеріал корпусу нержавіюча сталь
Матеріал ножа нержавіюча сталь
Механізм подрібнення ротаційний ніж
Особливості Сумний контейнер для кави Контейнер і ніж з нержавіючої сталі Функція блокування AUTO Імпульсний режим роботи Прозора кришка дозволяє стежити за процесом помелу
Колір чорний