Кавомолка DeLonghi KG 89

Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 1
Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 2
Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 3
Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 4
Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 5
  • Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 1
  • Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 2
  • Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 3
  • Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 4
  • Кавомолка DeLonghi KG 89 фото 5
Кавомолка DeLonghi KG 89 подрібнює зерна кави за допомогою жорен, виконуючи одночасно і якісний помел і зберігаючи запах кави. Найсмачніша кава виходить з свіжемолотого порошку. Можливість встановлювати до 12 ступенів помелу- це одна з основних особливостей даної моделі, за що їй і віддають перевагу покупці. Контейнер для зерен вміщає в себе 120 р. Що відповідає 12 чашкам приготованої кави. Мотор, який працює на потужності 110 Вт, є досить продуктивним. Він забезпечує прекрасний результат - однорідний помел кавових зерен. Резервуар для меленої кави зроблений знімним і прозорим, завдяки цьому його зручно використовувати.

У кавомолці DeLonghi KG 89 передбачений вибір помелу на певну кількість чашок - від двох до дванадцяти, для того щоб кожен раз вживати напій із щойно перемеленої кави. З метою техніки безпеки прилад відключається після помелу потрібної кількості зерен. Купити дану кавомолку - це придбати якісну, а головне безпечну техніку. Ціна безпеки KG 89 також підвищується завдяки системі захисту під назвою «DUAL SAFE». У разі виймання контейнера для зерен або меленої кави кавомолка тут же зупиняє роботу. Ця функція необхідна для захисту від випадкового включення. Корпус агрегату виконаний у формі призми з чорної пластмаси з елементами з нержавіючої сталі, що робить його більш міцним і захищеним від пошкоджень. Пристрій легко розбирається, що полегшує його чистку. У наборі для догляду за кавомолкою є невелика щіточка. Для комфорту користування кнопки прогумовані.


грн. 1 149

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип електрична
Потужність 110 Вт

Функції, особливості

Місткість 120 г
Матеріал ножа нержавіюча сталь
Механізм подрібнення жорнова
Особливості Вибір кількості чашок Подвійна система захисту Ненагревающиеся жорна Регулювання ступеня помелу Сумний контейнер для меленої кави Прогумовані ніжки Відсік для зберігання шнура в підставі Верхня кришка Сумний прозорий контейнер для зерен Пластиковий корпус з металевими вставками
Колір нержавіюча сталь / чорний

Габарити та гарантія

Габарити 26х13x16 см
Вага 1,7 кг