Міксер BOSCH MFQ 4020

Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 1
Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 2
Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 3
Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 4
Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 5
Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 6
  • Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 1
  • Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 2
  • Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 3
  • Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 4
  • Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 5
  • Міксер BOSCH MFQ 4020 фото 6

Інновації у виробництві сучасних міксерів дозволили застосовувати у розробці даного виду техніки нові технології, які неодмінно оцінять прихильники якісних кухонних приладів.

Придбати Bosch MFQ4020 - означає зробити вибір на користь якісно нового виробу, унікального в своїй функціональності. Тільки дана модель оснащена супер новими вінчиками FineCreamer, які представлені в абсолютно оригінальної конструкції. Кожен віночок оснащується спеціальним кулькою, що дозволяє поліпшити продуктивність апарату і створювати більш щільну піну з мінімальними витратами часу і зусиль.

Удосконалена модель дозволяє отримати приблизно на 30% продукту більше за той же час, якщо брати для порівняння ефективність техніки попереднього покоління.

Збільшена потужність обладнання - тепер вона становить 40 Вт. Від потужності залежить не тільки швидкість роботи пристрою, але і отриманий результат: чим більше використовувана потужність, тим щільніше за консистенцією виходять суміші з використаних продуктів.

5 режимів швидкості і супер імпульсний режим, який працює на надшвидких обертах. Тепер готувати смачно стало ще простіше! Щоб рука не втомлювалася, ручка приладу забезпечена спеціальними ергономічними вставками, які здатні погасити вібрації.

В комплект входять по два віночка з нержавіючої сталі - для тіста і для більш рідких по консистенції продуктів. Є спеціальний отвір для кріплення додаткових насадок, таким чином, даний міксер може бути використаний також як блендера з відповідною насадкою.

грн. 929

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Кількість швидкостей 5
Тип ручний
Потужність 450 Вт

Функції, особливості

Імпульсний режим є
Вага в упаковці 1,3 кг
Довжина шнура 140 см
Комплектація насадки
Матеріал корпусу пластик
Насадки віночки, гаки для тіста
Особливості Високоефективні віночки FineCreamer Матеріал насадок: нержавіюча сталь Корпус з покриттям Soft-Touch Кнопка для від'єднання насадок Мережевий кабель з фіксатором Додатковий привід для підключення ніжки блендера або подрібнювача
Колір чорний / білий

Габарити та гарантія

Габарити 14,2х20х7,5 см
Габарити в упаковці 22х23х10 см
Вага 1,1 кг