Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060

Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 фото 1
Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 фото 2
Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 фото 3
  • Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 фото 1
  • Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 фото 2
  • Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 фото 3


Кухонний комбайн KENWOOD KMM 060 - це свобода і можливість втілювати всілякі кулінарні рецепти. Пристрій має міцний корпус з сріблястим забарвленням, що надає йому сучасний вигляд і привабливість. Комбайн володіє високою якістю збірки і чудовою функціональністю. Ви легко зможете контролювати параметри налаштування швидкостей, завдяки вбудованому мікропроцесору. Вибрана швидкість не падатиме навіть при збільшенні навантаження, а окремий перемикач дозволяє включати імпульсний режим або вибирати швидкість.

В дану модель встановлюється двигун з потужністю 1500 Вт, що сприяє легкому виконанню різноманітних завдань, від простого збивання до трудомісткого замішування тіста. Чаша має об'єм 6,7 літра і виготовлена з нержавіючої сталі, в ній ви зможете замісити до 2,4 кг тіста, 4,6 кг крему для торта або збити 16 яєчних білків. Насадки під'єднуються в зручні гнізда-кріплення. З пристроєм поставляється: вінчик для збивання, покращений гнучкий збивач, гак для тіста і К-подібна насадка. Кухонний комбайн  KENWOOD KMM 060 обладнаний захистом від перевантажень, що забезпечує високу надійність роботи і безпеку мотора.


грн. 13 658

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Кількість швидкостей 6
Тип кухонна машина
Потужність 1500 Вт

Функції, особливості

Додаткові насадки покращений гнучкий збивач, к-образна насадка для змішування
Кількість насадок 5
Комплектація до-образна насадка для змішування, універсальний віночок для збивання, гак для тіста, покращений гнучкий збивач, новий блендер зі скла ThermoResist
Матеріал корпусу метал
Об'єм основної чаші 6,7 л
Об'єм чаші блендера н/д
Основні насадки блендер, подрібнювач, гаки для тіста, міксер
Функції Містка чаша
Колір сріблястий

Габарити та гарантія

Матеріал чаші метал