Фен BRAUN HD 730

Фен BRAUN HD 730 фото 1

Як і будь-яка інша техніка Braun, фен BRAUN HD 730 (HD730) відрізняється чудовим дизайном, безвідмовністю в роботі і високою надійністю. Також варто відзначити привабливий дизайн і ергономічність пристрою. Фен здатний не тільки швидко висушити волосся, але і в змозі зробити це дуже якісно, не пошкоджуючи їх. Цьому сприяють три температурних режиму, які виставляються в залежності від бажання, і дві швидкості потоку повітря. Функція «холодне повітря» не тільки усуває залишкове тепло, але і допомагає зафіксувати зачіску.

Для створення необхідного об`єму можна скористатися спеціальною насадкою, яка поставляється в комплекті. Спеціальний сітчастий фільтр розсіює тепло, не даючи волоссю перегріватися і ставати більш тонкими і ламкими. Технології, застосовані в конструкції фена являють собою кращі розробки сучасності в області догляду за волоссям.

Прекрасно справляючись зі своєю прямою безпосереднім обов'язком - висушуванням волосся, фен оснащений цілим рядом додаткових функцій, які роблять використання фена ще більш практичним і зручним. Так, наприклад, фен оснащений унікальною функцією, яка отримала назву «IONTEС». Вона являє собою іонізуючу функцію, яка дозволяє виробляти неповторну укладання. Використовуючи особливу технологію, що грунтується на перевагах активних іонів, замість пасивних, вона робить зовнішній вигляд волосся виключно здоровим і блискучим.

грн. 1 234

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Кількість швидкостей 2
Призначення побутовий
Тип звичайний
Потужність 2200 Вт

Функції, особливості

Довжина шнура 2 м
Кількість температурних режимів 3
Насадки концентратор, дифузор
Особливості Чудові іонні характеристики Функція іонізації IONTEC Іони satin ions Унікальний фільтр під кутом 20 ° Технологія Satin Protect Технологія оптимальної калібрування лопатей Спеціально спроектований сітчастий фільтр (знімний) ергономічний дизайн функція DrySafe
Подача холодного повітря є
Функція іонізації є
Колір чорний