Електрочайник KENWOOD SJM031

Електрочайник KENWOOD SJM031 фото 1
Електрочайник KENWOOD SJM031 фото 2
  • Електрочайник KENWOOD SJM031 фото 1
  • Електрочайник KENWOOD SJM031 фото 2

KENWOOD SJM031 відрізняється не великим об`ємом, має дисковий нагрівальний елемент, виконаний у металевому корпусі. Чайник обладнаний індикатором рівня води, відсіком для шнура. Також чайник оснащений функцією автоматичного відключення при закипанні води, і здатний обертатися на підставці на 360 градусів. Перевагою даної моделі є наявність фільтра.

Чайник характеризується особливою безпекою і надійністю - це забезпечать і міцний корпус, і пристрій автоматичного вимикання, спрацьовує миттєво після закипання води, і закритий елемент нагрівання з центральним контактом. Спеціальний фільтр зробить смак чаю особливо чистим і насиченим, без неприємних домішок. Стильний дизайн і висока качесвто буде радувати Вас день у день. Надзвичайно простий і зручний у використанні. Індикатор рівня води знаходиться відразу під ручку чайника. Відкриття кришки чайника здійснюється при натисканні однієї кнопки. Обертання на всі 360 градусів дозволяє встановити чайник в зручному для Вас місці на кухні.

грн. 1 835

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип звичайний
Об'єм 1,6 л
Потужність 2200 Вт

Функції, особливості

Індикатор рівня води є
Аксесуари знімний фільтр
Відсік для мережевого шнура є
Захист від перегрівання є
Матеріал корпусу метал / пластик
Особливості Напруга / частота: 220-240 В / 50-60 Гц серія KMix Світловий індикатор роботи Захист при включенні без води відкидна кришка Обертання на підставці на 360 градусів
Підігрівання до заданої температури немає
Функції автоматичне відключення при закипання
Тип нагрівального елементу прихований (диск)
Колір червоний

Габарити та гарантія

Габарити 25x14,5x23 см
Вага 1,38 кг