Електрочайник BRAUN WK300KE Cream

Електрочайник BRAUN WK300KE Cream фото 1

Чайник Braun WK 300 Cream поєднує в собі унікальний дизайн з системою швидкого закипання, забезпечуючи найкращу якість. З чайником Braun WK 300 Cream закипання води стало швидким, легким і безпечним.

Просте і зручне використання
Користуватися чайником Braun WK 300 Cream дуже просто і зручно. Перемикачі розташовані поруч один з одним, так що Ви зможете легко включити або вимкнути його, а також відкрити кришку. Чайник Braun WK 300 Cream обертається на підставці на 360°, таким чином, його можна поставити на підставку з будь-якого боку.

Унікальна система автовимкнення у 4 випадках
Система забезпечує додаткову безпеку для використання чайника в домашніх умовах. Чайник автоматично вимикається при відсутності води, при закипанні води, кришка чайника відкрита або чайник знятий з основи.

Легка система заправки
Через широкий носик, забезпечений фільтром від накипу, чайник можна наповнювати водою прямо з-під крана.

грн. 935

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип звичайний
Об'єм 1,7 л
Потужність 2200 Вт

Функції, особливості

Індикатор рівня води є
Відсік для мережевого шнура є
Захист від перегрівання є
Матеріал корпусу пластик
Особливості Система швидкого закипання: 200 мл за 45 секунд Індикатор рівня води з двох сторін Перемикач вкл / викл Кнопка відкривання кришки Фільтр від накипу Легке використання і чистка Автовідключення при закипанні води Захист від включення при відсутності води Автовідключення при відкритій кришці Автовідключення при знятті з підставки
Підігрівання до заданої температури немає
Тип нагрівального елементу прихований (диск)
Колір кремовий