Електрочайник BOSCH TWK 6004

Електрочайник BOSCH TWK 6004 фото 1
Електрочайник BOSCH TWK 6004 фото 2
Електрочайник BOSCH TWK 6004 фото 3
  • Електрочайник BOSCH TWK 6004 фото 1
  • Електрочайник BOSCH TWK 6004 фото 2
  • Електрочайник BOSCH TWK 6004 фото 3

Для людей, які люблять незвичайні, помітні і яскраві дизайнерські рішення, чайник Bosch TWK 6004 може стати чудовим рішенням всіх проблем.

Дійсно, ця модель помітно відрізняється від більшості інших, в першу чергу, завдяки незвичайному корпусу яскраво-червоного кольору. Зрозуміло, він буде помітний на будь-якій кухні, що подобається багатьом користувачам. Також слід зазначити, що чайник Bosch TWK 6004 досить компактний - його габарити складають всього 260х310х200, так що він не займе занадто багато місця на кухні, що дуже важливо для багатьох користувачів.

Рівень потужності чайника Bosch TWK 6004 дуже високий - цілих 2400 ватт, що можна назвати найкращим показником на сьогоднішній день. Тому вам не доведеться дуже довго чекати, перш ніж вода в чайнику скипить і ви отримаєте можливість насолодитися улюбленим напоєм.

Крім того, чайник Bosch TWK 6004 має досить солідний обсяг - 1,7 літра. Тому окропу вистачить для всіх людей, навіть якщо назбирається чимала компанія. Зрозуміло, модель оснащена функцією блокування включення, якщо в ньому немає води. Тому небезпека пошкодження чайника від перегріву повністю виключена.

грн. 707

Купити
в один клік

Порівняти

Вподобати

є в наявності

Основні характеристики

Тип звичайний
Об'єм 1,7 л
Потужність 2400 Вт

Функції, особливості

Індикатор рівня води є
Аксесуари знімний фільтр
Відсік для мережевого шнура є
Захист від перегрівання є
Матеріал корпусу пластик
Особливості Обертання чайника на підставці 360 градусів Перемикач з підсвічуванням інтегрований в ергономічну ручку Кнопка для відкривання кришки Автоматичне вимкнення після закипання Безпечна зістема блокування кришки: прилад працює тільки при закритій кришці Відключення при відкритті кришки
Тип нагрівального елементу прихований (диск)
Колір червоний / світло-сірий